Kariéra ve společnosti CS.TOP s.r.o.

Realizujte svůj potenciál

Láká vás oblast moderních bezpečnostních a protipožárních technologií, práce ve stabilní společnosti a profesní i osobní růst?

Máte-li odvahu, kontaktujte nás a věřte, že pokud skutečně disponujete schopnostmi, které lze v našem týmu uplatnit, určitě se spolu domluvíme.

 Aktuálně nabízené pozice:

ELEKTROMONTÉR!

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici ELEKTROMONTÉR!

Náplň práce:

- sestavování a montáž elektrických zařízení

- samostatná činnost na elektrických zařízeních

- montáže a oživování zařízení

Požadujeme:

- SOU/SŠ zaměření elektro

- odborná způsobilost podle 50/1978 Sb. § 5,6 - výhodou

- čtení a používání technické dokumentace

- znalosti instalace elektrických a elektronických prvků

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:

- možnost dalšího profesního růstu

- zázemí stabilní české společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

KONTAKT

CS.TOP, s.r.o.
Koutníkova 272
Hradec Králové
503 01

cstop@cstop.cz
495 539 296