O nás

Jsme firma s dlouholetou tradicí. Držíme krok s nejnovějšími technologiemi a pracovními postupy, a proto jsme držitelem celé řady oprávnění a certifikátů na dodávku, montáž, servis a projektování slaboproudých technologií.

PROČ MY

JSME PARTNERY

Neslibujeme nemožné, ale děláme maximum pro vaši spokojenost. Nejcennější je pro nás vaše důvěra.

KNOW - HOW

Naše know how stavíme na dlouholeté praxi a různému charakteru zakázek, díky kterým poskytujeme prvotřídní komplexní služby od projektu přes instalaci až po servis.

PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nasloucháme jejich potřebám.

PRAVIDELNÁ
ŠKOLENÍ

Naši klíčoví zaměstnanci mají potřebné certifikáty, osvědčení a pravidelná školení, aby poskytovali co nejkvalitnější služby.

ZÁRUČNÍ SERVIS A TECHNICKÁ PODPORA

Zákazníkům je denně k dispozici servisní dispečink, který zajišťuje technickou podporu včetně záručního i mimozáručního servisu.

REVIZE A PRAVIDELNÉ PROHLÍDKY

Po ukončení montáže provádíme periodické prohlídky a revize technologií.

Rozsah a časové periody jsou určeny normami pro jednotlivé systémy.

CS.TOP - specialista na slaboproudé a silnoproudé instalace

Jsme odborným a kompetentním partnerem jak pro soukromé investory (byty, rodinné domy atd.), tak i pro investory z řad podnikatelských subjektů (kancelářské prostory, průmyslové podniky i rozsáhlé obchodní a logistické komplexy). Dále vystupujeme jako subdodavatel stavebních firem a developerů.

JAK POSTUPUJEME?

 1. ANALÝZA PROSTŘEDÍ
  Každý zákazník má svoji kontaktní osobu odpovědnou za celou dodávku řešení. Před započetím samotného návrhu řešení je potřeba provést prohlídku objektu i jeho okolí a posouzení a analýzu současného stavu.
 2. NÁVRH ŘEŠENÍ
  Získané informace použijeme pro vytvoření prvotních návrhů – koncepčních řešení vč. kalkulace projektu.
 3. BEZPLATNÁ KONZULTACE
  Následně navrhneme řešení a po konzultaci s vámi předkládáme cenovou nabídku a finální projekt. Veškerou nabídkovou činnost a poradenství poskytujeme bezplatně s důrazem na individuální přístup a spokojenost zákazníka.
 4. PROFESIONÁLNÍ REALIZACE PROJEKTU
  Po odsouhlasení přichází na řadu samotná realizace a po schválení zákazníkem předání díla do užívání.
 5. PÉČE O ZÁKAZNÍKA
  Nedílnou součástí naší dodávky a zodpovědnosti je i následný servis, technická podpora, údržba instalovaných zařízení a periodické prohlídky a revize.

HISTORIE FIRMY

V roce 1992 založil jednatel společnosti Hugo Macek v Hradci  Králové společnost s názvem CS.Top tes s.r.o., která byla zaměřena na dodávku a montáž slaboproudých zařízení, především bezpečnostních systémů. Společnost se v roce 1999 transformovala a pod názvem CS.TOP s.r.o. působí do dnešních dní. Jeden z důvodu provedených změn bylo ukončení spolupráce a vypořádání se s  předcházejícími společníky.

S růstem technického, odborného a personálního zázemí se rozšiřovalo i portfolio nabízených služeb. V současné době společnost působí po celé České republice a nabízí komplexní služby v oblasti slaboproudých technologií. Rozvoj těchto moderních technologií zasáhl i oblast silnoproudých zařízení, a proto se CS.TOP stala systémovým partnerem společnosti Moeller pro oblast systémů X Comfort určených pro inteligentní řízení budov.

 

V současné době je Hugo Macek jediným vlastníkem a zároveň jednatelem společnosti.

Copyright ©2024 CS.TOP s.r.o.. All Rights Reserved.

Search